BİZE ULAŞIN +90 224 483 4 483

Kalite Politikası

- +

U.D.D.
ULUSLARARASI DEDEKTİFLER DERNEĞİ 
KALİTE POLİTİKASI

1. Uluslararası Dedektifler Derneği olarak  ülke genelinde ve uluslararası alanda yapılacak ortak çalışmaları oluşturmak, hizmetin sunulması noktasında öncelikle ülkemizde, daha sonra uluslararası platformlarda faaliyet gösteren diğer dedektiflik dernekleri ve firmalarla müşterek çalışma konusunda projelerin oluşturulmasını sağlamaktır.

2. U.D.D. nin tüm organizasyon ve işlem süreçleri geliştirilerek yapılan çalışmaların hizmet kalitesine uygunluğu ve sürekliliği ölçülerek; süreç ve elde edilen verileri dikkate alan, saydam ve hesap verilebilir yönetim anlayışı yerleştirilmektedir.

3. U.D.D. Her türlü kaynağın etkili ve verimli şekilde kullanımı için gerekli tedbirler almak ve bu amaçla kurum ve kuruluşlarla iş birliği yaparak toplumsal sorumluluk anlayışını yaygınlaştırmaktadır.

4. U.D.D. Hizmet kalitesinin yükseltilmesi ve verimliliğin arttırılması amacı ile yapılacak çalışmalarda, kendi alanlarına giren bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip ederek, dernek üyelerinin zamanında bilgi paylaşımlarını sağlamaktadır.

5. U.D.D. Hizmetlerin gerçekleştirilmesinde yasal mevzuatlara uygun, ulusal ve uluslararası standartları uygulamaktadır.

6. U.D.D. olarak kurumsal kapasitenin geliştirilmesi amacıyla; çalışanlara sağlıklı ve güvenli çalışma ortamları temin edip eğitim, motivasyon sağlayarak kurumsal bakış açıları geliştirilmektedir.

7. Kalite yönetim sisteminin uygulanması, sürekliliğinin sağlanması, kalitenin ancak ekip çalışması ile sürdürülebileceğine olan inancımızla, çalışanlar ile hizmet verilen kişiler, kurum ve kuruluşlarla yapılan çalışmalarda ekip ruhuyla çalışılması esas alınmaktadır.

8. Toplumsal gelişime destek bilinciyle çevre bilincinin oluşturulması için katkı sağlanmaktadır.